Barrooster

Datum Tijd Naam
Woensdag 3 januari 19.15 – Eind Nieuwjaarreceptie Bar:Heinry Derksen
Vrijdag 12 januari 19.15 – Eind Clubkampioenschappen Bar: Addy de Weert/ Bastian Evers
Zaterdag 13 januari 10.00 – Eind Clubkampioenschappen Jeugd Bar: Robert Roossink
Vrijdag 19 januari 19.15 – Eind Clubkampioenschappen Poule A Bar: Dirk en Edwin Ondersteuning: Alle Teams
Vrijdag 26 januari 19.15 – Eind – 1e Kaartavond Bar: Heinry Derksen/Dirk van der Wal Ondersteuning: Team 4
Zaterdag 27 januari 09.30 – 13.00 Jeugd Bar: DeGroot/Schuur
Dinsdag 30 januari 19.15 – Eind Bar: Erik Stukker
Vrijdag 2 februari 19.15 – Eind Bar:Rik Sneller Ondersteuning: Team 3
Dinsdag 6 februari 19.15 – Eind Bar: Sander van Sas
Vrijdag 9 februari 19.15 – Eind Bar: Roel van Selling Ondersteuning: Team 6
Zaterdag 10 februari 15.00-Eind – Heren 1 Bar: Heinry Derksen/Bastian Evers Keuken: Addy/Chris
Vrijdag 23 februari 19.15 – Eind Bar: Carl van Oene Ondersteuning: Team 7
Zaterdag 24 februari 09.30 – 13.00 Jeugd Bar: Roossink Castrop
Vrijdag 2 maart “19.15 – Eind – 2e Kaartavond
Bar: Bastian Evers/Dirk van der Wal
Vrijdag 9 maart 19.15 – Eind Bar: Gert Visscher Ondersteuning: Team 5
Zaterdag 10 maart 09.30 – 13.00 Jeugd Bar: Sneller/Riezebos
Zaterdag 10 maart 15.00-Eind Heren 1 Bar: Wim Geerts/Dirk v/d Wal Keuken:Addy/Chris
Dinsdag 13 maart 19.15 – Eind Bar: Erik Stukker
Vrijdag 16 maart 19.15 – Eind Bar: Carl van Oene Ondersteuning: Team 2
Zaterdag 17 maart 15.00-Eind Heren 1 Bar: Wim Geerts/Manfred Borreman Keuken:Addy/Dirk
Dinsdag 20 maart 19.15 – Eind Bar: Elian Kers
Vrijdag 23 maart 19.15 – Eind Bar:Edwin de Haas/ John Kinket Ondersteuning: Team 9
Vrijdag 30 maart 19.15 – Eind 3e Kaartavond Bar: Heinry Derksen/Dirk van der Wal
Zaterdag 31 maart 09.30-13.00 Jeugd Bar: Schakelaar/Slagter
Vrijdag 6 april 19.15 – Eind Bar: Thomas Klaphake Ondersteuning: Team 4
Dinsdag 10 april 19.15 – Eind Bar: Sander van Sas
Vrijdag 13 april 19.15 – Eind Bar:Simon van Halm Ondersteuning: Team 3
Vrijdag 20 april 19.15 – Eind Bar: Casper Kinket/Jan van Erven Ondersteuning: Team 6
Zaterdag 21 april 09.30-13.00 Jeugd Bar: Klaphake/Karssing
Vrijdag 11 mei 19.15 – Eind 4e Kaartavond Bar: Heinry Derksen