Barrooster

Datum Tijd Bardienst Thuisspelende team Ondersteuning Activiteit
vrijdag 3 januari 2020 19.15-Eind Bar: John Kinket Alle leden Nieuwjaarsreceptie
zaterdag 4 januari 2020 09.00 -Eind Bar: Ouders van Jeugdleden Alle jeugd teams Clubkampioenschappen jeugd
donderdag 9 januari 2020 19.30-Eind Bar: Leden en organisatue Senioren Categorie C Clubkampioenschappen Senioren
vrijdag 10 januari 2020 19.30-Eind Bar: Edwin de Haas en Dirk van der Wal Senioren Categorie B Clubkampioenschappen Senioren
vrijdag 17 januari 2020 19.30-Eind Bar: Dirk van der Wal Senioren Categorie A Clubkampioenschappen Senioren
zaterdag 18 januari 2020 20.00- 01.00 Bar: Niet Nodig nvt 12 1/2 jarig huwelijk Sander & Helen van Sas
dinsdag 21 januari 2020 19.30- 01.00 Bar: Bastian Evers en ?????? nvt Zaal verhuur Wim Geerts
donderdag 23 januari 2020 19.30-Eind Bar: Dirk van der Wal 6 en 8 en 9 team 6 Competitie 20.00 uur
zaterdag 25 januari 2020 10.15 -Eind Bar: Karssing/Sneller 3 en 4 en 5 en 6 Aanvang 11.00 uur
vrijdag 31 januari 2020 19.15-Eind Bar: Heinry Derksen Geen thuis wedstrijden 1e Kaartavond
zaterdag 1 februari 2020 10.00 -Eind Bar: Ronde/Verwoert 1 en 2 Aanvang 11.00 uur
dinsdag 4 februari 2020 19.15-Eind Bar: Carl van Oene 6 en 8 en 9 team 8 Competitie 20.00 uur
zaterdag 8 februari 2020 10.15 -Eind Bar: Samsom/Slagter 3 en 4 en 5 en 6 Aanvang 11.00 uur
dinsdag 11 februari 2020 19.15-Eind Bar: Ernst Bouwmeester 6 en 8 en 9 team 9 Competitie 20.00 uur
vrijdag 14 februari 2020 19.15-Eind Bar: Gert Visscher 2 en 3 en 4 en 5 en 7 team 2 Competitie 20.00 uur
zaterdag 15 februari 2020 15.00 -Eind Bar: Wim Geerts en Heinry Derksen –

Keuken: Addy en Dirk

1e Heren team Thuis: van Wijnen/Smash ’70 1 – Tempo Team 1 16.00 uur
vrijdag 21 februari 2020 Bar: Simon van Halm Geen thuis wedstrijden 2e Kaartavond
zaterdag 22 februari 2020 15.00 -Eind “Bar: Wim Geerts en Heinry Derksen

Keuken: Addy en Dirk”

1e Heren team Thuis: van Wijnen/Smash ’70 1 – Salamanders 1 – 16.00 uur
vrijdag 28 februari 2020 17.00-Eind Bar: Heinry Derksen? Geen thuis wedstrijden Van Wijnen Toernooi
vrijdag 6 maart 2020 19.15-Eind Bar: Ernst Bouwmeester 2 en 3 en 4 en 5 en 7 team 3 Competitie 20.00 uur
zaterdag 7 maart 2020 10.15 -Eind Bar: Vlierhuis/Schakelaar 4 en 5 en 6 Aanvang 11.00 uur
dinsdag 10 maart 2020 19.15-Eind Bar: Carl van Oene 6 en 8 en 9 team 6 Competitie 20.00 uur
vrijdag 13 maart 2020 19.15-Eind Bar: Rik Sneller 2 en 3 en 4 en 5 en 7 team 4 Competitie 20.00 uur
zaterdag 14 maart 2020 10.00 -Eind Bar: Ronde/Verwoert 1 en 2 Aanvang 11.00 uur
zaterdag 14 maart 2020 14.00 -Eind Bar: Alle leden en gasten 50 jarig jubileums TTV Smash’70(receptie )
zondag 15 maart 2020 15.00 -Eind Bar: Manfred Borreman

Keuken: Addy en Dirk

1e Heren team Thuis: van Wijnen/Smash’70 1 – Scylla 1 – 14.00 uur
zaterdag 21 maart 2020 10.00 -Eind Bar: Groot/Visscher 1 en 2 Aanvang 11.00 uur
zaterdag 21-3-2020 15.00 -Eind “Bar: Wim Geerts en Heinry Derksen

Keuken: Addy en Dirk

1e Heren team Thuis: van Wijnen/Smash ’70 1 – Avanti 1 : 16.00 uur
vrijdag 27 maart 2020 19.15-Eind Bar: Heinry Derksen Geen thuis wedstrijden 3e Kaartavond
dinsdag 31 maart 2020 19.15-Eind Bar: Edwin de Haas 6 en 8 en 9 team 8 Competitie 20.00 uur
vrijdag 3 april 2020 19.15-Eind Bar: John Kinket 2 en 3 en 4 en 5 en 7 team 5 Competitie 20.00 uur
zaterdag 4 april 2020 10.15 -Eind Bar: Otten/ van ‘t Holt 3 en 5 en 6 Aanvang 11.00 uur
zaterdag 11 april 2020 10.00 -Eind Bar: Ronde/Verwoert 1 en 2 Aanvang 11.00 uur
vrijdag 17 april 2020 19.15-Eind Bar: Sander van Sas 2 en 3 en 4 en 5 en 7 team 7 Competitie 20.00 uur
zaterdag 18 april 2020 10.15 -Eind Bar: Mujkanovic/Heij 1 en 2 Aanvang 11.00 uur
zaterdag 25 april 2020 10.15 -Eind Bar: Samsom/Klaphake 3 en 4 en 5 Aanvang 11.00 uur
vrijdag 8 mei 2020 19.15-Eind Bar: Heinry Derksen Geen wedstrijden 4e Kaartavond