Smash organiseert weer het 6-9 jarigen project!

DOE MEE!!

Voor groep: 3 t/m 5 

Deelnamekosten: gratis

Aanvang: vrijdag 12 juni 17.00 tot 18.00 uur vervolgens nog op 19 juni en 26 juni.
Na de zomervakantie volgen nog 3 lessen, 21, 28 augustus en 4 september eveneens op de vrijdag van 17.00 tot 18.00 uur. 

Elke deelnemer krijgt een batje en een balletje gedurende het introductie-programma. 

Adres: Tafeltenniscentrum Eijerdijk 27
Contactpersoon: Boris de Vries, mobiel: 06-21673743, e-mail: boris_vries@yahoo.com 

Beste ouders/verzorgers,

De tafeltennisvereniging Smash’70 start op 12 juni met een 6 – 9 jarigen project. Dit project richt zich op kinderen uit de groepen 3 t/m 5 van de basisschool. Het is de bedoeling dat de deelnemende kinderen in een 6-tal lessen de eerste vaardigheden leren van de tafeltennissport. Dit geschiedt op een speelse wijze onder deskundige begeleiding.

De lessen vinden plaats op vrijdagmiddag van 16.00 uur tot 17.00 uur in het tafeltenniscentrum aan de Eijerdijk 27 (naast de gymzaal).

De kinderen die deelnemen ontvangen van de vereniging een batje en een bal die zij gedurende het project mee naar huis mogen nemen. Indien zij zich na afloop van het project inschrijven als lid mogen zij deze behouden.

Naast het verwerven van de beginselen van de tafeltennissport willen we de kinderen ook laten kennismaken met andere aspecten van onze vereniging. Zo zal op zaterdagmiddag 27 juni verschillende wedstrijdvormen worden aangeboden die speciaal gericht zijn op het spel dat we zien op de buitentafels bij de scholen. Op 29 augustus zal de jeugdcommissie een spelmiddag organiseren voor de deelnemers en de jongste leden van onze vereniging. Het project wordt afgesloten met een activiteit waaraan de kinderen en enkele van hun familieleden kunnen deelnemen.

Het programma ziet er als volgt uit:

De kinderen kunnen zich aanmelden door onderstaande gegevens uiterlijk 29 mei te mailen naar: boris_vries@yahoo.com

12 juni.
Les 1

21 aug.
Les 4 

19 juni.
Les 2 

28 aug.
Les 5 

26 juni.
Les 3 

29 aug.
verenigingsactiviteit 

27 juni
wedstrijdvormen 

4 sept.
Les 6 + slotactiviteit 

Naam, Adres, Telefoonnummer, Mailadres, Mailadres ouders, school en groep