Sterke eredivisie start Van Wijnen-Smash’70

Het vlaggenschip van de vereniging, het eerste herenteam Van Wijnen-Smash’70, is dit nieuwe eredivisieseizoen goed uit de startblokken gekomen.

Op bezoek in Hattem kwam mede play-off kandidaat Klimaatgroep Stars uit Middelstum. Een sterk team met ex-smashers Collin Rengers en Roel Bogie,  TeamNL speelster Shouhan Men, speler/coach Jan Tammenga en enkele buitenlandse versterkingen. Toch werd het een ‘Nederlandse’ middag, waarin namens de Hattemers Laurens Tromer, Martijn de Vries en Gerben Last aantraden en Rengers, Men en Tammenga namens de gasten.

Tromer en De Vries wisten beiden hun enkelspelen overtuigend te winnen en tevens het dubbelspel naar zich te toe trekken. Last kwam er tegen Rengers niet aan te pas maar wist een 1-2 achterstand tegen Tammenga om te zetten in winst. Al met al een overtuigende 6-1 overwinning voor Van Wijnen-Smash’70.

Volgende week zaterdag, 11 februari, wacht de uitwedstrijd tegen De Boer Taverzo 2 in Zoetermeer.