Brent Ronde maakt zijn debuut in eredivisie
In de uitwedstrijd tegen de huidige landskampioen en koploper in de eredivisie, deBoer Taverzo uit Zoetermeer, heeft Van Wijnen-Smash’70 geen punten aan het totaal weten toe voegen (7-0). Aan Hattemse zijde kwamen Jelle Bosman en Laurens Tromer in actie, aangevuld met de jonge Brent Ronde (15), speler van het 2e herenteam. Dit betekende zijn eredivisie debuut voor de club waarbij hij ervaring heeft kunnen opdoen. Verdienstelijk, want tegen Murawski werd het een close 3-1 verlies.
Taverzo kwam met de Belg Vostes en de polen Folwarski en Murawski aan de start.
Ondanks deze nederlaag bezit de Hattemse ploeg nog steeds de 2e plek in de eredivisie, welke recht geeft op het spelen van een thuiswedstrijd in de play-offs.
Volgende week zondag (1e paasdag – 9 april) wordt de reguliere competitie afgesloten met een laatste speelronde. In Hattem ontvangt de ploeg dan hekkensluiter Scylla uit Leiden (14.00 uur). Na afloop van deze wedstrijd wordt bekend wie Van Wijnen-Smash’70 in de halve finale van de play-offs gaat treffen. Deze wedstrijd wordt op 22 april in Hattem gespeeld, wat tevens de laatste thuiswedstrijd van Martijn de Vries zal zijn. Hij heeft recent zijn ’tafeltennispensioen’ aangekondigd en neemt na dit seizoen afscheid.
foto: debuut Brent Ronde in eredivisie